آلماپرایم

اهمیت استفاده از دستگاه تصفیه هوای خانگی

اهمیت استفاده از دستگاه تصفیه هوای خانگی

این روزها همه ما اخبار مربوط به آلودگی هوا و آمارافزایش بیماری‌های تنفسی و آسم، افزایش مراجعه بیماران قلبی به اورژانس، افزایش ابتلا به اوتیسم، آمار سقط جنین و اخبار دیگری از این دست را شنیده‌ایم و می‌دانیم که دیگر وقت آن است راهکاری جدی برای حفظ سلامتی خود و خانواده‌مان بیندیشیم.

۲ نکته ای که باید بدانید این است که شما زمانی حدود دو سوم روز خود را در خانه و یا سایر محیط‌های بسته مانند محیط کار، مدرسه، مهد کودک و … می‌گذرانید. و دیگر این که تحقیقات نشان می‌دهد آلودگی هوای داخلی چیزی حدود ۲ تا ۵ برابر بیشتر از آلودگی فضای باز است.

علاوه بر منابع آلاینده خارجی، فعالیت‌هایی که داخل خانه انجام می‌دهیم، مانند پخت و پز، استعمال عطر و خوشبوکننده‌ها، شست و شو، نظافت و … نیز باعث ایجاد آلاینده می‌شود که این آلاینده‌ها با بسته بودن درب و پنجره به خصوص در فصل پاییز و زمستان، در فضای خانه باقی می‌مانند.

از آنجایی که کودکان و افراد مسن، زمان‌ نسبتا طولانی‌تری را در این فضاها سپری می‌کنند، بیشترین مشکلات هم گریبان‌گیر این دسته از افراد خواهد بود.

در کنار تمام راهکارهای فرعی برای تصفیه هوای خانه و پیش گیری از آلودگی آن، داشتن یک دستگاه تصفیه هوای مناسب، مطمئن‌ترین و کارامدترین راه است. استفاده از دستگاه‌ تصفیه هوا با فیلتر هپا (HEPA)، یکی از رایج‌ترین راه‌های مقابله با این آلودگی‌هاست. یک دستگاه تصفیه هوای خوب، می‌تواند این قبیل آلودگی‌ها را به طور ۱۰۰% از بین ببرد.

دستگاه‌های تصفیه هوای آلما پرایم ، با بهره گیری از به روزترین و مطمئن‌ترین تکنولوژی فیلتراسیون و برخورداری از قابلیت‌های هوشمند، می‌توانند مطمئن‌ترین انتخاب برای خانه شما باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *