تاریخ بروزرسانی: 2 اردیبهشت 1403

تصفیه هوا چیست؟

دستگاه تصفیه کننده هوا چه چیزهایی را از هوا حذف می کند؟

آیا دستگاه تصفیه کننده آلماپرایم، چیزی به هوا اضافه می کند؟

روش های متداول تصفیه هوا چیست؟

تفاوت اکتیو و پسیو در تصفیه هوا چیست؟

اکسیژن فعال یا ازن چیست و چگونه تولید می شود؟

آیا ازن هوا را تصفیه می کند؟

یون منفی چیست و چه عملکردی دارد؟

آیا یون منفی ضرر دارد؟
در دستگاه های تصفیه هوا بر مبنای فیلتراسیون، چه فیلترهایی وجود دارد؟
پیش فیلتر چه کاربردی دارد؟
فیلتر هپا چیست و بر چه اساسی دسته بندی می شود؟
فیلتر کربن اکتیو یا کربن فعال چیست و چه کاربردی دارد؟
فیلترهای مکمل تصفیه هوا کدامند؟

طول عمر فیلترهای دستگاه تصفیه هوا چقدر است؟

چقدر باید برای فیلتر جایگزین هزینه کنیم؟

آیا فیلتر های دستگاه تصفیه هوا قابل شست و شو است؟

مدت زمانی که طول می کشد دستگاه تصفیه هوا، هوا را تصفیه کند؟
منطقه پوشش و نرخ تحویل هوای پاک چیست؟

هر چند وقت یکبار باید دستگاه تصفیه هوا را اجرا کنم؟

اگر دستگاه دائما روشن باشد دچار خرابی نمی شود؟

چه دستگاهی مناسب متراژهای بزرگ است؟

آیا یک دستگاه تصفیه هوا از کل خانه من محافظت می کند؟

آیا واقعا تصفیه کننده هوا موثر است؟ چگونه مطمئن شوم؟

آیا تصفیه هوا آلماپرایم ویروس کرونا و آنفولانزا را از بین می برد؟

دستگاه تصفیه هوا را کجاها می توان استفاده کرد؟

تصفیه کننده هوا را کجای خانه قرار دهم؟

آیا می توانم پنجره های اتاقی که دستگاه تصفیه هوا در آن کار می کند باز کنم؟

آیا بعد از استفاده از دستگاه بدن به هوای پاک عادت نمی کند و در برابر هوای آلوده ضعیف نمی شود؟

سنسور دستگاه تصفیه هوا چه چیزهایی را حس می کند؟

آیا سنسور دستگاه تصفیه هوا بو را هم تشخیص میدهند؟

آیا دستگاه تصفیه کننده هوا بوی غذا و بوی سیگار را از بین می برد؟

آیا هواسازخانگی یا تصفیه هوا اکسیژن هم تولید می کند؟

هوای خروجی از دستگاه، گرم است یا سرد؟

آیا تصفیه هوا به wi-fi وصل می شود؟

آیا یک دستگاه تصفیه هوا عوارض جانبی دارد؟

آیا تصفیه کننده هوا آسم یا آلرژی را درمان می کند؟

بهترین تصفیه کننده هوا برای افراد مبتلا به آسم چیست؟

میزان صدای دستگاه تصفیه هوا چقدر است؟

توان مصرفی دستگاه تصفیه هوا چقدر است؟

نصب تصفیه کننده هوا آلماپرایم به نصاب نیاز دارد؟

دستگاه ساخت کدام کشور است؟

با چه روش هایی می توانم تصفیه کننده هوا آلما پرایم را خریداری کنم؟

آیا ارسال هم دارید؟

تعداد بالا موجود دارید؟

اگر تعداد بالا بخریم شامل تخفیف هم می شود؟

استفاده از دستگاه چقدر هزینه دارد؟

آیا دستگاه گارانتی و خدمات پس از فروش دارد؟

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.

تصفیه کننده هوا چیست؟

این دستگاه دارای موتوری است که هوای محیط را به سمت خود می کشاند، و با استفاده از فیلترهای متعددی که دارد، آلاینده‌ها و ناخالصی های موجود در هوا را به خود جذب کرده و از بین می برد و همچنین هوای پاک را در فضا منتشر می کند. این عملکرد تا جایی ادامه خواهد داشت که هوای محیط کاملا عاری از هر گونه ناخالصی گردد.

دستگاه تصفیه کننده هوا چه چیزهایی را از هوا حذف می کند؟

وظیفه دستگاه تصفیه هوا حذف تمام آلودگی های موجود در هواست. از جمله، گازهای مضر موجود در هوا شامل: فرمالدهید، بنزن، ازن ، آزبست، تولوئن، دود، سرب، فلزات سنگین، بو و بخارات سمی و ذرات معلق در هوا شامل: گرد و غبار، ذرات آلرژن، مو و پر و کرک، ذرات سولفات، نیترات و کربنات و خلاصه تمام ذرات تا ۳ دهم میکرون و بعضی از دستگاه ها توانایی حذف ویروس و میکروب و قارچ و باکتری را هم دارند

آیا دستگاه تصفیه کننده آلماپرایم، چیزی به هوا اضافه می کند؟

خیر. وظیفه دستگاه حذف ناخالصی ها و آلودگی هواست و قرار نیست ماده جدیدی به هوا اضافه کند. برای مثال اکسیژن به هوا اضافه نمی کند اما با جذب ناخالصی های هوا، اکسیژن را با کیفیت بهتری به ما می رساند.

روش های متداول تصفیه هوا چیست؟

عملکرد تصفیه هوا به صورت کلی  به دو دسته تقسیم میشود :

روش اول فیلتراسیون (Passive) یا غیر فعال

روش دوم (Active) فعال مثل استفاده از مولد یون منفی ، استفاده از لامپ اشعه یو وی و یا روش منسوخ شده گاز ازن

تفاوت اکتیو و پسیو در تصفیه هوا چیست؟

در حالت فعال (Active)، با تولید و اضافه کردن عوامل جدید به محیط (مانند ازن یا تولید یون منفی) عمل تصفیه هوا صورت میگیرد. اوزون یا اکسیژن فعال ، پلاسمای سرد و اسم های جدیدی که برای ازن میگذارند تماما روش اکتیو است . با وجود اینکه ازن برای سلامتی ضرر دارد و سازمان غذا و داروی آمریکا FDA استفاده از آن را برای درمان‌های پزشکی منع کرده است، و با وجود منسوخ شدن، دستگاه های ازن ژنراتور یا ازن ساز به عنوان دستگاه های تصفیه هوای خانگی به فروش میرسند. در فیلتراسیون (Passive)، هوای محیط توسط فن به درون دستگاه انتقال داده می‌شود؛ با رد شدن هوا از منافذ فیلترها، آلاینده‌های موجود جذب شده و برخی هم از بین میروند و در نهایت هوای پاک از دستگاه خارج می‌شود. در این روش تصفیه، همانطور که مشخص است، هیچ ماده جدیدی به محیط اضافه نمی‌شود بلکه ذرات و گازها به صورت فیزیکی حذف میشوند.

اکسیژن فعال یا ازن چیست و چگونه تولید می شود؟

ازن مولکول سه اتمی اکسیژن است که به دلیل ساختار ناپایدار آن، به سرعت واکنش می‌دهد. این مولکول پس از واکنش به یک مولکول اکسیژن و یک اتم اکسیژن نوزاد تبدیل می‌شود که به سرعت واکنش می‌دهد. به همین دلیل از گاز ازن به عنوان یک استریل کننده استفاده می کنند. اما باید توجه داشت گاز ازن به شدت برای ریه انسان مضر است و در صورتی می توان از آن استفاده کرد که هیچکس در محیط نباشد.

آیا ازن هوا را تصفیه می کند؟

گفته می شود گاز ازن توانایی ضد عفونی کنندگی را دارد با این حال تنها مقداری از این گاز صرف ضدعفونی کردن هوا شده و مابقی آن بصورت اکسیژن فعال در هوا باقی می ماند و باید در نظر داشت، ازن یک گاز سمی است و سبب التهاب در ریه‌ها و حلق می‌شود. زیاد قرار گرفتن در معرض ازن می‌تواند برای سلامتی بسیار خطرناک بوده و منجر به مشکلات تنفسی، سرفه و گرفتگی سینه شود. بویژه کودکان، بسیار حساس و مستعد تاثیرپذیری از گاز ازن هستند.

یون منفی چیست و چه عملکردی دارد؟

ژنراتور یون منفی بارهای منفی را در هوا منتشر می کند و این یون ها از طریق پیوند با ذرات معلق در هوا که بار مثبت دارند، باردار شده و در نتیجه سنگین تر می شوند و توسط جاذبه زمین به سطح زمین نزدیک می شوند. لازم به ذکر است که ذرات از بین نرفته و همچنان وجود دارند و افرادی که در سطح زمین قرار دارند ممکن است در معرض خطر باشند. چون در معرض تمام آلودگی های محیط قرار میگیرند

آیا یون منفی ضرر دارد؟

بهترین کاربرد مولد یون منفی ، استفاده از آن بعنوان مکمل برای دستگاه تصفیه هوای فیلتراسیون است و استفاده از یونایزر به تنهایی فایده ندارد و حتی ممکن است ضرر هم داشته باشد. چرا که ژنراتور یون منفی به تنهایی تمام آلودگی های محیط را سنگین کرده و به سطح زمین می رساند. از این رو افرادی که به سطح زمین نزدیکترند، مانند کودکان و یا افرادی که دراز کشیده اند در معرض تمام آلودگی ها هستند. ولی وقتی از دستگاه تصفیه هوای فیلتراسیون استفاده می کنید ذرات سنگین می شوند و با مکش موتور تصفیه هوا، ذرات به راحتی به سمت تصفیه کننده هوا رفته و توسط فیلترها از بین می روند.

دومین مسئله نگران کننده در یون منفی این است که برخی مولدهای یون منفی غیر استاندارد، ممکن است سبب تولید بالاتر از حد مجاز گاز ازن شوند که برای انسان بسیار خطرناک است.

در دستگاه های تصفیه هوا بر مبنای فیلتراسیون، چه فیلترهایی وجود دارد؟

بسته به نوع دستگاه از فیلتر های مختلف استفاده میشود مثل پیش فیلتر، فیلتر هپا، فیلتر کربن اکتیو،فیلتر الکترواستاتیک ، فتوکاتالیست، TIO2 یا تیتانیوم دی اکسید، فیلتر حذف ازن، فیلتر آنتی باکتریال، فیلتر الیاف شیشه و فیلترهای دیگر که به عنوان مکمل هستند.

پیش فیلتر چه کاربردی دارد؟

پیش فیلتر قبل از فیلترهای اصلی قرار می گیرد و وظیفه آن جذب ذرات بزرگ موجود در هوا نظیر گرد و غبار، پرز فرش و موی حیوانات است، تا عمر فیلتر هپا را افزایش دهد. این فیلتر عموما قابل شستشو و تمیز کردن می باشد.

فیلتر هپا چیست و بر چه اساسی دسته بندی می شود؟

هپا به عنوان مهم ترین مرحله فیلتراسیون دستگاه های تصفیه هوای خانگی بشمار می رود. وجود فیلتر Hepa در دستگاه تصفیه کننده هوا به معنی حذف ذرات با راندمان بالا می باشد. طراحی این فیلتر به صورت آکاردئونی است تا سطح تماس بیشتری با هوا داشته باشد. جنس فیلتر هپا از مواد پلیمری و الیاف ویژه است و با دقت بسیار بالا قادر به حذف آلاینده های میکروبیولوژی، باکتری ها، ویروس ها، عوامل آلرژی زا نظیر گرده گیاهان، قارچ و کپک می باشد. این فیلتر توانایی جذب ذرات معلق بالاتر از 3/0 میکرون را دارد و به ذرات معلق بزرگتر از این سایز اجازه عبور نمی دهد.

فیلتر هپا شامل دسته بندی و استانداردهای مختلف است که این دسته بندی میزان جذب ذرات تا 3/0 میکرون را طبقه بندی می کند. بالاترین آن H14 است که میزان 995/99 درصد از ذرات را جذب می کند.

فیلتر کربن اکتیو یا کربن فعال چیست و چه کاربردی دارد؟

وجود فیلتر کربن اکتیو موجب جذب بالای آلاینده های شیمیایی در دستگاه های تصفیه هوا می شود. فیلتر کربن فعال به عنوان جاذب ترین فیلتر شناخته می شود، زیرا توانایی حذف 3000 نوع از ترکیبات مضر گازی را دارا می باشد، همچنین فیلتر کربن فعال موجب بازگشت دوباره آلاینده به هوا نمی شوند.

فیلتر کربن فعال در دستگاه های تصفیه هوا، گازهای مضر نظیر فرمالدئید، H2S و NH3 را حذف می کند. علاوه بر این ، فیلتر کربن اکتیو در جذب انواع بو ها و آلاینده ها همچون بوی سیگار، مواد شیمیایی و اسپری ها بسیار موثر می باشد. از نقاط ضعف فیلتر کربن فعال می توان به عدم توانایی در جذب گرد و غبار اشاره نمود، البته قرار گیری این فیلتر در کنار پیش فیلتر و هپا، در فیلتراسیون اصلی، این مشکل را برطرف ساخته است.

فیلترهای مکمل تصفیه هوا کدامند؟

در دستگاه تصفیه هوا بر پایه فیلتراسیون عملکرد اصلی به عهده فیلتر هپا ( حذف ذرات معلق ) و فیلتر کربن اکتیو ( حذف آلاینده ها و گازها )  است .و ما بقی فیلتر ها بعنوان مکمل استفاده می شوند که گاها برای افزایش عمر این دو فیلتر می باشد و در برخی موارد فیلتر های خاص برای از بین بردن آلودگی های دیگر با توجه به محیط مورد استفاده قرار میگیرند.

طول عمر فیلترهای دستگاه تصفیه هوا چقدر است؟

طول عمر فیلتر هپا بسته به نوع استاندارد بین 3 هزار تا 5 هزار ساعت است. (البته به میزان آلودگی محیط نیز بستگی دارد)
فیلتر کربن قابلیت این را دارد که با نور آفتاب و گرما دوباره فعال شود ( البته خیلی از مشتریان با توجه به نداشتن امکانات یا رعایت نکردن نکات نگهداری فیلتر ها مجبور به تعویض آن خواهند شد که تقریبا هر دو سال یکبار صورت میگیرد.

سایر فیلترها نیز یا قابل شستشو و یا دائمی هستند.

چقدر باید برای فیلتر جایگزین هزینه کنیم؟

قیمت ها بسته به نوع دستگاه، متفاوت است

آیا فیلتر های دستگاه تصفیه هوا قابل شست و شو است؟

تنها پیش فیلتر در دستگاه تصفیه هوا و یا فیلتر الکترواستاتیک در دستگاه هایی که این فیلتر را دارا هستند قابلیت شستشو و استفاده مجدد را دارند و فیلتر های دیگر امکان شستشو ندارند و یا تعویض و یا ری اکتیو Reactive می شوند .

مدت زمانی که طول می کشد دستگاه تصفیه هوا، هوا را تصفیه کند؟

با توجه به نرخ CADR ( نرخ تحویل هوای پاک ) و منطقه تحت پوشش دستگاه، متفاوت است و دستگاه تصفیه کننده هوا موظف است در هر ساعت، یک بار به طور کامل منطقه را تصفیه کند. برای درک بهتر مثالی ارائه می دهیم: زمانی که سنگی را داخل برکه آب می اندازید، اطراف سنگ موجی ایجاد می شود. موج های نزدیک سنگ بسیار سریع تشکیل شده و قوی تر هستند. اما رفته رفته موج بزرگ تر شده و قدرتش هم کمتر می شود. عملکرد تصفیه هوا دقیقا به همین صورت است، یعنی اطراف دستگاه، هوا بسیار سریع تصفیه می شود و اگر بخواهیم فضای بزرگ تری را تصفیه کنیم، مدت زمان بیشتری طول می کشد.

منطقه پوشش و نرخ تحویل هوای پاک چیست؟

CADR مخفف Clean Air Delivery Rate، به معنای نرخ تحویل هوای پاک است. CADR شاخصی بر حسب فوت مکعب بر دقیقه CFM یا متر مکعب بر ساعت m3/h ، نشان دهنده آن است که چه مقدار هوای پاک در هر ساعت از دستگاه خارج می شود. برای محاسبه بهتر و راحت تر، میزان منطقه تحت پوشش دستگاه بر اساس متر مربع بر ساعت محاسبه می شود و به این معنی است که این دستگاه در یک ساعت هوای چه مساحتی را یک بار به طور کامل تصفیه می کند.

هر چند وقت یکبار باید دستگاه تصفیه هوا را اجرا کنم؟

مادامی که در محیط حضور دارید و به تنفس هوای سالم و تصفیه شده نیاز دارید می بایست دستگاه روشن باشد و عملکرد آن را در لحظه داشته باشید. پس بهتر آن است که دستگاه به طور دائم روشن باشد چون در هوا آلودگی های بسیاری است که ما متوجه حضورشان نمیشویم و تصفیه هوا آن را میتواند به راحتی از بین ببرد.

اگر دستگاه دائما روشن باشد دچار خرابی نمی شود؟

خیر. اگر از تصفیه هوا آلماپرایم استفاده میکنید هرگز نگران این موضوع نباشید دستگاه برای استفاده دائم یعنی 24 ساعته و 7 روز هفته طراحی شده است و مادامی که به هوای پاک نیاز دارید می بایست دستگاه روشن باشد.

چه دستگاهی مناسب متراژهای بزرگ است؟

برای انتخاب دستگاه برای متراژهای بزرگ باید به نرخ کدر CADR و منطقه تحت پوشش آن توجه کنیم و دستگاهی را انتخاب کنیم که نرخ تحویل هوای پاک آن متناسب با محدوده مورد نظر باشد. نکته قابل توجه این است که برای متراژهای بزرگ می توان از دستگاه های با نرخ کدر پایین نیز استفاده کرد، به این شرط که دستگاه نزدیک شما باشد تا از خروجی هوای تصفیه شده آن استفاده کنید.

آیا یک دستگاه تصفیه هوا از کل خانه من محافظت می کند؟

وقتی میگوییم این مدل تصفیه کننده هوا برای محیط 60 متر مربع یا 200 متر مکعب است منظور آن است که این دستگاه تصفیه هوا برای فضای بدون مانع با گستردگی 60 متر مربع با ارتفاع حدود 3 متر طراحی شده است .نکته قابل توجه این است که دیوارهای اتاق ها و سایر بخش های خانه مانع از تبادل هوا می شوند. پس بهتر است برای هر محیط دستگاه مناسب آن را انتخاب کنید تا راندمان کار بالاتر برود و با این روش در هزینه هم صرفه جویی کنید.

بنابراین برای هوای کل خانه، برای هر قسمت از خانه باید یک دستگاه هواساز مجزا داشته باشیم. مخصوصا برای اتاق خواب چون هنگام خواب سیستم ایمنی بدن ضعیف میشود و بیشتر در معرض خطر قرار می گیرد.

آیا تصفیه هوا آلماپرایم ویروس کرونا و آنفولانزا را از بین می برد؟

بله. ما برای تست این موضوع دستگاه را به آزمایشگاه های مختلف ارسال کردیم و نتیجه این موضوع حذف 99 درصدی ذرات ویروس و باکتری از هوا بود.

دستگاه تصفیه هوا را کجاها می توان استفاده کرد؟

با توجه به آلودگی چند برابری هوا تقریبا در تمام محیط های بسته مانند محل کار، منزل، ماشین و … نیاز به تصفیه هوا احساس می شود.

تصفیه کننده هوا را کجای خانه قرار دهم؟

در محلی که بیشترین تردد و حضور را داریم از تصفیه کننده هوا استفاده کنیم و از قرار دادن آن در زیر پنجره، کنار درب و هر محیطی که سبب هدر رفتن خروجی هوای پاک می شود، جلوگیری کنیم.

آیا می توانم پنجره های اتاقی که دستگاه تصفیه هوا در آن کار می کند باز کنم؟

باز کردن یا بستن پنجره مهم نیست – یک دستگاه تصفیه هوا بدون توجه به آن هوا را تصفیه می کند. گفته می شود، بسته نگه داشتن درها و پنجره ها به دستگاه تصفیه هوا کمک می کند تا کارایی خود را به حداکثر برساند زیرا آلاینده های خارجی نمی توانند وارد شوند.

آیا بعد از استفاده از دستگاه بدن به هوای پاک عادت نمی کند و در برابر هوای آلوده ضعیف نمی شود؟

از آنجا که ما نمی توانیم فضای بیرونی را از آلودگی ها پاک کنیم، حداقل کاری که می توانیم انجام دهیم این است که محیط منزل خود را عاری از انواع آلودگی ها کنیم تا ریه ما در معرض آسیب های ناشی از آلودگی نباشد.،که این امر موجب ضعیف شدن بدن ما در برابر آلاینده های بیرون نمی شود.

ریه انسان هر چقدر بیشتر در معرض هوا پاک باشد قدرت بالاتری در مقابله با آلودگی ها دارد

سنسور دستگاه تصفیه هوا چه چیزهایی را حس می کند؟

اکثر سنسورهای دستگاه های تصفیه هوا، جهت سنجش میزان 5/2 PM (ذرات ریز تا 2.5 میکرون) به کار می روند، اما در برخی دستگاه ها این سنسور میزان VOC یا گازهای موجود در هوا را می سنجد. کمااینکه در تصفیه هوا آلماپرایم مدل AP421 علاوه بر سنسور 5/2 PM یک سنسور مجزا برای سنجش VOC  تعبیه شده است و میزان دقیق آلودگی را به شما نمایش میدهد.

31 آیا سنسور دستگاه تصفیه هوا بو را هم تشخیص میدهند؟

سنسوری که بتواند بو را به طور مستقیم تشخیص دهد وجود ندارد اما با توجه به این که بوها عاملی هستند که از گاز نشات می گیرند و این سنسورها توانایی شناسایی و سنجش گاز را دارند در نتیجه می توانند بو را نیز به طور غیرمستقیم تشخیص دهند.

سنسوری که بتواند بو را به طور مستقیم تشخیص دهد وجود ندارد اما با توجه به این که بوها عاملی هستند که از گاز نشات می گیرند و این سنسورها توانایی شناسایی و سنجش گاز را دارند در نتیجه می توانند بو را نیز به طور غیرمستقیم تشخیص دهند.

آیا دستگاه تصفیه کننده هوا بوی غذا و بوی سیگار را از بین می برد؟

بله اما تا زمانی که منشا بو یعنی غذا و یا سیگار، در محیط وجود داشته باشد، امکان حذف بو بطور کامل نیست. اما زمانی که منشا بو نباشد ولی همچنان بوی آنها در محیط مانده باشد، از بین می برد.

آیا هواسازخانگی یا تصفیه هوا اکسیژن هم تولید می کند؟

خیر. دستگاه تصفیه هوا به هیچ وجه اکسیژن تولید نمی کند، اما بعد از تصفیه هوا و از بین رفتن ناخالصی های هوا، میزان خلوص اکسیژن افزایش می یابد.

هوای خروجی از دستگاه، گرم است یا سرد؟

دمای هوای خروجی از دستگاه، در واقع همان دمای هوای محیط استفاده از دستگاه می باشد و هیچ تغییری در دمای خروجی نخواهد داشت.

آیا تصفیه هوا به wi-fi وصل می شود؟

بعضی از مدل ها به وای فای وصل می شود اما این آپشن خیلی کاربردی نیست چون شما باید دستگاه را در حالت اتوماتیک بگذارید و هر وقت سنسور تصفیه هوا آلودگی در هوا حس کرد به صورت اتومات دور موتور بالامیرود تا آلودگی را سریعتر از بین ببرد و تمام اطلاعات مورد نیاز روی صفحه نمایش دستگاه قابل مشاهده است.

آیا یک دستگاه تصفیه هوا عوارض جانبی دارد؟

دستگاه های تصفیه هوای پسیو به هیچ وجه، هیچ عوارضی ندارد اما برخی دستگاه های تصفیه هوای اکتیو به دلیل داشتن مولد یون غیر استاندارد، سبب تولید بیش از حد مجاز گاز ازون شده و در نتیجه باعث آسیب رسیدن به بدن می شود.

آیا تصفیه کننده هوا آسم یا آلرژی را درمان می کند؟

مطالعات انجام شده به طور معمول معیار خود را برای بررسی میزان اثربخشی دستگاه های تصفیه هوا، کاهش غلظت و تراکم مواد حساسیت زای مهم و شایع موجود در هوای تنفسی داخل خانه و اماکن مسقف و ایزوله قرار داده اند. 

نتایج تحقیقات نشان داده است که اگر دستگاه تصفیه هوای مناسب و معتبر و از نظر حجم و قدرت، متناسب با فضا و محیط استفاده گردد، به میزان قابل توجه ای مواد حساسیت زایی مانند مایت، گرد و غبار منزل، فضولات سوسکها و …  از هوای تنفسی پاکسازی می شوند!

پژوهش ها نشان داده است استفاده صحیح از دستگاه های تصفیه هوا می تواند با پاکسازی و حذف آلاینده های بیولوژیک، ذرات آلرژن و آلاینده های شیمیایی آلرژی زا، کمک مؤثری در بهبود علائم در بیماران مبتلا به آسم  ویا آلرژی  داشته باشد و باعث بهبود کیفیت زندگی در افراد آلرژیک گردد!

بهترین تصفیه کننده هوا برای افراد مبتلا به آسم چیست؟

دستگاه تصفیه هوایی که بر پایه فیلتر هپا باشد در کاهش اثرات آسم و آلرژی بسیار موثر خواهد بود. فیلتر هپا در دستگاه‌های تصفیه هوا وظیفه جذب ذرات بسیار کوچک را برعهده دارد و تقریبا می تواند همه مواد حساسیت زای بیولوژیک و حتی عوامل عفونی و میکروبی را از هوای تنفسی حذف کند.

میزان صدای دستگاه تصفیه هوا چقدر است؟

بسته به دستگاه ها متفاوت است و از 16 دسیبل تا 60 دسیبل متغییر است پایینتر از 19 دسیبل یعنی عملا شما هیچ صدایی نمیشنوید.

توان مصرفی دستگاه تصفیه هوا چقدر است؟

دستگاه تصفیه هوا الما پرایم بسیار کم مصرف بوده و در بالاترین شرایط 50 وات مصرف انرژی دارد

نصب تصفیه کننده هوا آلماپرایم به نصاب نیاز دارد؟

خیر. برای استفاده از تصفیه کننده هوا نیاز به نصاب نیست و خیلی راحت می توانید نصب کنید و فقط کافیست فیلتر ها را از کیسه نایلون جدا کنید و دستگاه را روشن کنید و برای راهنمایی می توانید با مشاوران ما با شماره 02166410042 تماس بگیرید.

دستگاه ساخت کدام کشور است؟

دستگاه تصفیه هوا الما پرایم بسیار کم مصرف بوده و در بالاترین شرایط 50 وات مصرف انرژی دارد

با چه روش هایی می توانم تصفیه کننده هوا آلما پرایم را خریداری کنم؟

می توانید به صورت تلفنی با شماره تلفن 02166402000 تماس بگیرید
یا به صورت اینترنتی به آدرس سایت almaprime.com و یا از طریق فضاهای مجازی به آدرس almaprime مراجعه نموده و حتی میتوانید به نمایشگاه دائمی آلماپرایم واقع در خیابان ولیعصر بین تقاطع امام خمینی و جمهوری روبروی پارکینگ طبقاتی جامی پلاک 1076 مراجعه فرمایید و با اطمینان خاطر خریداری نمایید.

آیا ارسال هم دارید؟

بله. به تمام نقاط ایران

تعداد بالا موجود دارید؟

بله بسته به مدل محصول و تعداد مورد نیاز باید با مدیرفروش هماهنگی صورت گیرد

اگر تعداد بالا بخریم شامل تخفیف هم می شود؟

راجع به این موضوع با مدیریت فروش باید مذاکره شود. چند عدد دستگاه و از چه مدلی مد نظر دارید؟

استفاده از دستگاه چقدر هزینه دارد؟

بعد از هزینه اولیه برای خرید، به طور میانگین سالیانه هزینه تعویض فیلتر هپا را دارید. که در بعضی از مدل ها هم حتی نیاز به تعویض فیلتر هم نیست.

آیا دستگاه گارانتی و خدمات پس از فروش دارد؟

بله تمام مدل های تصفیه هوا آلماپرایم دارای 18 ماه گارانتی می باشد.

اپلیکیشن های مسیریابی

ما را از طریق برنامه های مسیریابی زیر می‌توانید پیدا کنید.